Inteligentna opaska i zegarek – jak wybrać najlepszy model?

11 gru, 2019 0 comments
Inteligentna opaska i zegarek
redakcja serwisu redakcja serwisu

Inteligentne opaski monitorujące aktywność fizyczną właściciela są coraz popularniejszymi urządzeniami na rynku. Są to jednak gadżety, stworzone nie tylko dla osób aktywnych fizycznie, lecz także biznesmenów, studentów, rodziców i dzieci. Na rynku pojawia się coraz więcej inteligentnych zegarków, dlatego coraz więcej osób zadaje sobie pytanie, jaki model inteligentnej opaski najlepiej wybrać. Warto na początek zastanowić się, jaki model jest najlepiej dopasowany do twoich potrzeb. Zapoznaj się z poniższym artykułem i dowiedz się jakie urządzenia na ciebie czekają i który spełnia wszystkie twoje wymagania.

Nowoczesne zegarki-Xiaomi Mi band 3

Nowoczesna technologiczna opaska, która służy do monitorowania aktywności fizycznej podbiła serca już tysięcy użytkowników na całym świecie. To wyjątkowy model Xiaomi Mi band 3, który zachwyca przede wszystkim ceną adekwatną do jakości wykonania. Zegarek wyposażony jest w 0.73 calowy wyświetlacz Oled, a dzięki temu pozwala on na łatwiejsza obsługę urządzenia. Tym samym gwarantuje znacznie lepsza widoczność nawet w ciemnościach. Nie można jednak zapomnieć, że inteligentna opaska jest wodoszczelna, a także charakteryzuje się długim czasem pracy na baterii. Po pełnym naładowaniu może działać nawet 20 dni. Ma również łączność z Bluetooth 4.2. Opaska ma również wiele dodatkowych funkcji, to między innymi krokomierz, monitorowanie snu, licznik kalorii, pulsometr oraz pomiar przebytej odległości. Opaska ta z powodzeniem może zostać nazwana osobistym trenerem na nadgarstku.

Inteligentna opaska Huawei Band 2 Pro

Jest to urządzenie, które skutecznie gromadzi wiele potrzebnych informacji, które umożliwiają optymalizację treningu. Dzięki takiej opasce każdy trening stanie się znacznie bardziej efektywny, a także umożliwia przyśpieszenie jego efektów. Warto również zauważyć, że opaska Huawei to nie tylko funkcjonalność i nowoczesne rozwiązania, ale także modny design. Dzięki temu może być ona noszona nie tylko podczas treningów, ale służyć również jako dodatek do codziennej stylizacji. Inteligentny zegarek wyposażony jest w krokomierz, wysoko ciśnieniomierz, a także monitorowanie snu. Jest to również urządzenie, które pomaga liczyć kalorie, liczyć przebytej odległości, czy GPS.

Nowoczesny zegarek – ACER LIQULID LEAP

Jest to inteligenta opaska stworzona dla osób aktywnych fizycznie. Daje ona wiele nowoczesnych funkcji, które pomagają nam kontrolowanie funkcji życiowych. Co więcej może on również posłużyć jako pilot do telewizora, czy też do sterowania muzyki.

Leave a Reply

Required fields are marked *