Kurtki z nadrukiem – zamów dla pracowników online!

21 paź, 2022 0 comments
firmowe kurtki
redakcja serwisu redakcja serwisu

Poszukujesz praktycznych kurtek dla pracowników, które jednocześnie będą mogły promować Twój biznes? Zamów je w firmie oferującej wyroby reklamowe i personalizowane. Teraz jest to możliwe również w sklepach internetowych!

Dlaczego warto wybrać kurtki z nadrukiem?

Gadżety reklamowe jak kurtki z nadrukiem są dzisiaj bardzo chętnie kupowane przez firmy, aby przekazać je swoim pracownikom. Znajdują one zastosowanie w wielu branżach, między innymi w handlu, usługach czy produkcji.

Kurtki z nadrukiem nie tylko mogą zapewnić użytkownikom odpowiednią ochronę przed czynnikami zewnętrznymi jak deszcz, śnieg, wiatr oraz chłód. Dodatkowo mogą one również spełniać funkcję reklamową. Kurtka opatrzona logo firmy może od razu przyciągać wzrok, pozwolić na łatwą identyfikację pracownika, a także budować pozytywny wizerunek.

Wobec tego kurtki z nadrukiem są obecnie tak chętnie kupowane przez przedsiębiorców, którzy przekazują swoim klientom tego typu odzież roboczą.

Kurtki firmowe z nadrukiem – rodzaje

Kategoria ta włącza wiele różnych modeli kurtek, które mogą być dostosowane specjalnie do konkretnej pory roku oraz przeznaczenia. Najczęściej zamawiane są:

  • Kurtki firmowe softshell – są to kurtki przejściowe, które wyróżniają się wysoką odpornością na czynniki zewnętrzne, między innymi na deszcz, wiatr czy chłód.

  • Zimowe kurtki firmowe – zapewniają maksymalny komfort termiczny, ponieważ wyposażone są w warstwę ocieplenia.

  • Kurtki firmowe wiatrówki – cienkie kurtki, które dają podstawową ochronę przed chłodem, ale za to dobrze chronią przed deszczem.

  • Składane kurtki firmowe – można złożyć je do małych rozmiarów i umieścić w kieszonce, dlatego są one łatwe w transportowaniu.

  • Kurtki polarowe – bluzy, kurtki wykonane z polaru są bardzo ciepłe i przy tym lekkie oraz odporne. Bardzo dobrze sprawdzają się podczas chłodniejszych dni i jako druga warstwa na zimę.

Gdzie można zamówić reklamowe kurtki z nadrukiem?

Aby wyposażyć pracowników w kurtki z nadrukiem, konieczne będzie zamówienie ich w firmie, która wykonuje je z nadrukiem z wykorzystaniem technik dających trwałe efekty.

Najczęściej kurtki z nadrukiem wykonują producenci gadżetów reklamowych oraz odzieży reklamowej, z których ofertami można łatwo zapoznać się w internecie. Również taką odzież firmową można łatwo zamówić online wraz z szybką przesyłką pod wskazany adres.

Aby zamówić kurtki z nadrukiem, konieczne jest przekazanie do producenta projektu nadruku. Można zamówić go u grafika, gdy nie posiada się jeszcze logo firmy lub chce się uzyskać profesjonalny projekt.

Leave a Reply

Required fields are marked *