Tabletki na powiększenie biustu

25 gru, 2022 0 comments
biust
redakcja serwisu redakcja serwisu

Obecnie na rynku znajdziemy wiele preparatów i suplementów, których zadaniem jest powiększenie biustu. Bardzo często wiąże się to z przywróceniem piersiom jędrności, elastyczności np. sprzed ciąży czy utraty wagi. Po kremach i balsamach marki Frashe przyszedł czas na tabletki powiększające do biustu. Coraz więcej suplementów diety znajduje uznanie kobiet.

Sposób działania

Kobiece estrogeny wspomagane są fitoestrogenami pozyskiwanymi z roślin. To właśnie dzięki estrogenom kształtowane są kobiece cechy płciowe. Regulując ich poziom w organizmie (zwiększając bądź zmniejszając) można mieć pewnego rodzaju kontrolę nad wielkością biustu. Tabletki na powiększenie biustu mogą też wpłynąć na zwiększenie objętości bioder, co również regulowane jest poziomem estrogenów w organizmie. Z góry można założyć, że tabletki zawierające ekstrakty z roślin bogatych w fitoestrogeny będą nie tylko regulowały tylko wzrostu piersi. Mogą wpływać na:

  • wielkość biustu
  • ogólną figurę kobiety
  • wielkość bioder
  • wygląd włosów i cery
  • podwyższenie libido
  • drność ciała

Po tabletki powiększające do biustu warto sięgnąć, jeżeli zmagamy się z utratą jędrności biustu, z utratą elastyczności skóry po ciąży i karmieniu piersią, czy po zrzuceniu wielu kilogramów. Na ten rodzaj suplementów diety warto patrzeć zdroworozsądkowo. Nie należy spodziewać się efektów jak po interwencji chirurga plastycznego. Taki przyrost tkanki z pomocą tabletek nie jest możliwy. Czytaj więcej: https://verdelab.pl/tabletki-na-powiekszenie-biustu-warto/

Zabronione jest używanie tego rodzaju suplementów diety w przypadku problemów z krążeniem, ponieważ mogą mieć bardzo negatywne skutki dla zdrowia. Innymi przeciwskazaniami jest karmienie piersią i przyjmowanie leków przeciwzakrzepowych.

Wpływ tabletek antykoncepcyjnych na biust

Tabletki antykoncepcyjne zawierają w sobie estrogeny, czyli wpływają na powiększenie biustu. Tabletki te wpływają również znacząco na pracę innych organów. Hormony w nich zawarte mogą doprowadzić do spadku libido, bólów głowy itp. Efekt powiększenia piersi może wystąpić, jednak nie jest to warunek konieczny.  Warto wiedzieć, że jest to tylko efekt uboczny, który nie jest stały, obrzęk może zniknąć po pewnym czasie. Tabletki hormonalne na powiększenie biustu nigdy nie będą utrzymywały stałego efektu. Po zaprzestaniu kuracji hormonalnej efekt zniknie. Tabletki antykoncepcyjne a powiększenie biustu są od siebie zależne, jednak nie należy brać ich za regułę. U jednych kobiet efekt ten może wystąpić w bardzo widoczny sposób, a u innych tylko nieznacznie

Tabletki powiększające biust, a działanie kremów

Dzisiejsze drogerie proponują inne rozwiązanie na powiększenie biustu. Na sklepowych półkach znajdziemy kremy powiększająco-ujędrniające. Ich działanie i skuteczność dążą do osiągniecia tego samego celu, co tabletki powiększające do biustu. Najczęściej tworzone są z naturalnych składników, tak jak tabletki na powiększenie biustu. Suplementy jednak zawsze będą obciążały wątrobę co może ingerować w gospodarkę organizmu. Kremy bardzo często posiadają w swoim składzie, kofeinę, która wpływa na jędrność skóry i pomaga w regenerowaniu skóry i likwidacji rozstępów. Wyciągi z roślin mają również wiele do zaoferowania:

  • wyciąg z ruszczyka kolczastego pobudza przepływ krwi i limfy, dzięki czemu skóra staje się elastyczna. 
  • ekstrakt z pąków wzmacnia naczynia krwionośne i nawilża.
  • wyciąg z lawendy zmniejsza zmarszczki, łagodzi podrażnienia i odmładza skórę.

Sprawdź teraz krem Frashe

Podsumowanie

Nie da się ukryć, że kremy są bezpieczniejsze w użyciu i z całą pewnością mogą przynieść mniej skutków ubocznych. Tabletki na powiększeniu biustu zawsze pozostaną suplementem diety obciążającym wątrobę, a nie środkiem pielęgnacyjnym, który przyniesie tak samo zadowalające efekty. Kremy na powiększenie biustu z powodzeniem można łączyć z innymi metodami poprawy ich wyglądu.

 

Leave a Reply

Required fields are marked *