Jak zablokować numer w telefonie?

11 gru, 2019 0 comments
Blokada telefonu
redakcja serwisu redakcja serwisu

W telefonie można utworzyć czarną listę. Jest ona doskonałym rozwiązaniem dla osób które narzekają na niechciane połączenia oraz namolne wiadomości. Mogą pochodzić one zarówno od prywatnych osób, jak i firm marketingowych. Ze względu na to, że takie wiadomości i telefony zdarzają się bardzo często wile osób zastanawia się, jak zablokować numer. Oto kilka łatwych sposobów na to by nie otrzymywać niechcianych wiadomości oraz nie widzieć namolnych przychodzących połączeń.

Jak zablokować numer w spmartphonie z androidem

Jeżeli od pewnego czasu męczą cię nachalne reklamy, które przychodzą do ciebie w formie wiadomości SMS, lub nie chcesz już więcej otrzymywać połączeń z określonego numeru telefonu, możesz w prosty sposób dodać numer do czarnej listy. Jak zablokować numer w smartphonie. Oto jak możesz to zrobić krok po kroku. Po pierwsze, otwórz listę ostatnich połączeń, wybierz numer, który nęka cię wiadomościami lub połączeniami. Nie łącz jednak rozmowy, a jedynie kliknij opcję edytowania. Pokażą ci się opcje menu z którego należy wybrać opcję blokowania, może być ona również widoczna pod nazwą „zablokuj numer, dodaj do blokowanych, lub dodaj do czarnej listy”. Kontakt, który zostanie przez ciebie zablokowany nie będzie już mógł się z tobą połączyć. Pamiętaj jednak, że w każdej chwili możesz odblokować numer.

Jak zablokować numer w smartponie z systemem iOS

Coraz więcej osób zastanawia się jak zablokować numer w telefonie marki Apple. Tutaj również należy wejść w listę ostatnich połączeń a następnie należy zaznaczyć informację o tym połączeniu. W tej zakładce w jej dolnej części można zaznaczyć opcję blokuj tę osobę. Potem konieczne jest zatwierdzenie blokady, które wiąże się z kliknięciem w przycisk blokuj. Po takim działaniu wybrana osoba lub firma nie będzie miała już możliwości nawiązywania z tobą połączeń ani wysyłania żadnych wiadomości do ciebie. W telefonach marki Apple blokowanie może nastąpić również z poziomu wiadomości. Wystarczy jedynie wejść w wiadomości, które przychodzą od osoby którą chcesz zablokować, gdzie należy znaleźć przycisk kontakt znajdujący się w prawym górnym roku, a następnie należy przewinąć menu do samego końca gdzie znajduje się opcja blokuj tę osobę.

Jak blokować numer-proste i skuteczne porady

Niewiele osób zdaje sobie z tego sprawę, lecz w wielu urządzeniach jest możliwość zablokowania samej rozmowy, lub tylko i wyłącznie wiadomości. Możliwe jest również zgłoszenie spamu. Jeżeli masz problem z blokowaniem kontaktów na rynku istnieją również aplikacje które zajmą się tym problemem

Leave a Reply

Required fields are marked *