Uchwyty do szafek- Prosty sposób na zmianę aranżacji wnętrza!

13 lut, 2020 0 comments
Uchwyty meblowe DOT Manufacture 1
redakcja redakcja

Aranżacja wnętrz bywa problematycznym zadaniem, zwłaszcza dla osób, które nie chcą wydawać ogromnych sum pieniędzy na ten cel. Obecne trendy wnętrzarskie pozwalają jednak na zmianę wyglądu pomieszczenia niewielkim kosztem. Jednym ze sposobów wymienianych najczęściej przez specjalistów branży aranżacji wnętrz jest zastosowanie modnych uchwytów do szafek. Dlaczego warto stosować to rozwiązanie w swoich pomieszczeniach?

Modne uchwyty do szafek — Jak wybrać najmodniejsze warianty?

Uchwyty do szafek to pomocnicze elementy, które oprócz funkcji dekoracyjnej pełnią funkcję użytkową. Uchwyty służą do otwierania drzwi lub szuflad. Dzięki nim możliwe jest nadanie nowego charakteru starym meblom oraz stworzenie nieco nadanie wnętrzu nieco nowego klimatu i uroku. Różnorodność wzornictwa stosowanego na uchwytach może wręcz zdumiewać. Klienci obecnie do wyboru mają zarówno klasyczne, proste formy, jak i kolorowe, futurystyczne warianty, które wpiszą się w gust nawet najbardziej wymagających klientów. Największą popularnością cieszą się proste formy- koła i gruszki. Popularne są także uchwyty w stylu kołatki, jednak ich zastosowanie dostrzec można szczególnie w stylu prowansalskim. Uchwyty drewniane królują w przypadku stylu skandynawskiego, natomiast metalowe warianty skradły serca fanów industrializmu.

Szukasz nowoczesnych modnych uchwytów? Odwiedź: DotManufacture.com

Uchwyty do mebli dziecięcych

Chyba każdy rodzic pragnie zadbać o najwyższy poziom bezpieczeństwa swoich dzieci oraz to, aby czuły się one w swoim pokoju jak najlepiej. W przypadku uchwytów do mebli dziecięcych projektanci tworzą propozycje, które pomogą rodzicom  zmianie wystroju wnętrza niewielkim kosztem. Do wyboru rodzice mają zarówno warianty kolorowe, jak i w nieco bardziej stonowanych kolorach. Warto zdecydować się na uchwyty wykonane z drewna, gdyż taki wybór pozwoli na zwiększenie bezpieczeństwa dzieci oraz możliwość długotrwałej eksploatacji bez cienia zniszczeń.

Jak zmienić wystrój wnętrza za pomocą uchwytów do mebli?

Zmiana wystroju wnętrza nie musi wiązać się z koniecznością zakup nowych mebli. Wymiana starych uchwytów na nowe, które obecnie przypominają nierzadko prawdziwe dzieła sztuki, pozwolą na stworzenie przestrzeni, w której osoba niezależnie od wieku i płci poczuje się dobrze. Twórcy uchwytów dekoracyjnych dokładają wszelkich starań, aby ich oferta była zróżnicowana i dostosowywała się do najbardziej precyzyjnych wymagań klientów. Współczesne uchwyty nie zachwycają wyłącznie kształtami. Projektanci wykonują ręczne malunki, które w połączeniu ze starymi meblami dają niebanalny efekt.

Czy uchwyty do szafek są nadal modne?

Jeszcze do niedawna meble do kuchni, czy łazienki dostępne były w wariantach na docisk. Uchwyty kojarzyły się ze starym stylem, którego właściciele domów i mieszkań chcieli uniknąć w swoich wnętrzach. Współcześnie uchwyty zarówno do szafek kuchennych, jak i łazienkowych, czy sypialnianych cieszą się ogromną popularnością, gdyż stanowią one pewnego rodzaju dopełnienie danego stylu. Obecnie oprócz uchwytów wykonanych z metalu, dostępne są także uchwyty drewniane, skórzane i wiele innych.

Inne sposoby na szybką zmianę wystroju wnętrza

Oprócz uchwytów do szafek, które współcześnie niczym nie przypominają już dawnych, dawnych, prostych form, zastosować można także poduszki, świeczki, nowe dywaniki lub obrazy na ścianie. Takie rozwiązania kosztują niewiele, a efekt, jaki można dzięki nim uzyskać to szansa na stworzenie nowej przestrzeni przy niewielkich nakładach finansowych. Można więc śmiało stwierdzić, iż remont nie musi być kosztowny i wiązać się z koniecznością przeprowadzania wielu prac wykończeniowych.

Zobacz także: https://dotmanufacture.com/kategoria-produktu/galki-drewniane/

Leave a Reply

Required fields are marked *