Innowacyjna usługa w centrach handlowych – zakupy ze stylistą

12 lut, 2020 0 comments
centrum handlowe
redakcja redakcja

Galerie handlowe już od wielu lat stanowią niezwykle ważne punkty na mapach handlowych mniejszych bądź większych miast. Ogromna konkurencja sprawia, że coraz trudniej dokonać nam wyboru spośród tylu nowoczesnych i designerskich centrów handlowych. Przestaliśmy zwracać uwagę jedynie na bogatą ofertę handlową obiektów wielkopowierzchniowych – oczekujemy dodatkowych udogodnień, które uczynią nasze życie jeszcze bardziej uporządkowanym, a czasem nieco bardziej ekscytującym.

W galeriach handlowych chcemy nie tylko dobrze zjeść, obejrzeć najnowszy film czy dać ponieść się zakupowemu szaleństwu. W uzupełnieniu garderoby może pomóc nam profesjonalny stylista, a w doborze odpowiedniego koloru podkładu czy pomadki do ust – makijażysta. Tworzenie własnego stylu jeszcze nigdy nie było tak proste.

Galerie handlowe – zakupy ze stylistą całkowicie za darmo

Kreowanie własnego wizerunku nie jest sprawą najłatwiejszą. Nie każdy jest świadomy swoich własnych atutów czy predyspozycji, które dyktuje nam nasza sylwetka. Choć panuje przekonanie, że to nie wygląd jest najważniejszy, pierwsze wrażenie budujemy za pomocą swojego stroju, makijażu czy fryzury. Wizerunek nierzadko staje się narzędziem pośrednim w naszej pracy – kontakt z klientami czy kontrahentami nie pozostawia miejsca na modowe wpadki.

Poszukiwanie własnego, niepowtarzalnego stylu może trwać latami, jednak dzięki innowacyjnym usługom centrum handlowych możemy szybko i bezboleśnie przekonać się o tym, jakie ubrania zapewnią nam nieskazitelny i przede wszystkim – modny i niebanalny styl. Złote Tarasy, czyli centrum handlowe w Warszawie uważane za jedno z najnowocześniejszych w kraju, wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów, udostępniając możliwość zakupów z profesjonalną stylistką i to całkowicie bezpłatnie. Wystarczy zapisać się na konsultacje poprzez oficjalną stronę internetową lub aplikację Złote Tarasy.

Centrum handlowe – praktyczne porady z zakresu makijażu

Branża beauty w ostatnim czasie przeżywa prawdziwy rozkwit, co w dużej mierze jest zasługą popularnych kanałów YouTube autorstwa polskich i zagranicznych „guru” makijażowych. Red Lipstick Monster chyba nikomu już nie trzeba przedstawiać – jej kobiecy kanał jako pierwszy w Polsce przekroczył magiczną liczbę 1 miliona subskrypcji. Nie dziwi zatem, że zainteresowanie sztuką makijażu nie słabnie. Jednak oglądając video tutoriale nie jesteśmy w stanie w pełni poznać tajników nieskazitelnego makijażu dziennego czy wieczorowego, nie mówiąc już o odpowiednim doborze kosmetyków kolorowych do typu naszej urody czy odcienia skóry. Porady profesjonalnego makijażysty pomogą uczynić naszą makijażową rutynę dużo sprawniejszą i uzupełnić kosmetyczkę o przydatne produkty.

Galerie handlowe – dobry styl na wyciągnięcie ręki

Już jedna sesja porad stylistycznych w czasie zakupów z profesjonalistą może pomóc nam przełamać własne granice i wyjść poza strefę komfortu. Zakupy ze stylistą w centrach handlowych to świetne narzędzie marketingowe, które winduje oferty galerii handlowych na nieznany dotąd poziom. Co ważne, wiele obiektów znajduje się w dogodnej lokalizacji – dobrym przykładem są tutaj Złote Tarasy, które jako największa galeria w centrum Warszawy oferuje parking z ponad 1000 (!) miejsc parkingowych, a także znajduje się tuż przy Dworcu Centralnym oraz węźle komunikacji miejskiej. Po prostu nie da się być bliżej ludzi.

Leave a Reply

Required fields are marked *