Jak usunąć plamy z trawy?

16 sty, 2020 0 comments
plamy z trawy
redakcja redakcja

Plamy z trawy należą do wyjątkowo uciążliwych, zwykle wymagają użycia specjalistycznych środków w celu wywabienia z materiału, tapicerki, tekstyliów lub odzieży. Zawarty w trawie chlorofil, czyli gęsty, zielony barwnik, wnika głęboko w strukturę tkanin, przez co jest wyjątkowo trudny do usunięcia.

Jest wiele domowych sposobów na wywabienie plam z trawy, a wśród nich najpopularniejsze są: kwasek cytrynowy, woda utleniona oraz płyn do naczyń, który nanosimy na gąbkę lub ściereczkę i delikatnie usuwamy zabrudzenie. Jeśli jednak nie możemy sobie poradzić i wolimy uniknąć uszkodzenia materiału, powinniśmy powierzyć czyszczenie profesjonalistom.

Nowoczesna pralnia, czyli tanio, szybko i solidnie

Czasami nie warto tracić cennego czasu i od razu udać się do pralni, gdzie dobrze wiedzą, jak usunąć plamy z trawy. Pralnie EBS wychodzą naprzeciw oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów, oferując kompleksowe usługi w zakresie czyszczenia i konserwacji odzieży, obuwia, tekstyliów oraz pościeli. Na miejscu, tuż po przyjęciu zlecenia, odzież i tkaniny poddawane są  ocenie, a następnie fachowcy wybierają odpowiednie środki do wywabienia trudnych plam.

Na stronie internetowej https://pralniaebs.pl/ można sprawdzić, gdzie znajduje się najbliższy punkt obsługi, a także zapoznać się z bogatą ofertą pralni EBS. Jest to marka, która na polskim rynku jest już od blisko 20 lat i wciąż zaskakuje innowacyjnymi metodami  i ponadczasowym know-how.

Zanieś ubrania do pralni EBS i ciesz się nimi przez wiele lat!

Dzięki nowoczesnej formule prania wodnego Aquasec pralnie EBS są cenione i wybierane przez klientów w całej Polsce i za granicą. Z usług EBS korzystają zarówno klienci indywidualni, jak i firmy, które potrzebują sprawdzonych metod i korzystnych ofert cenowych.

Pralnia EBS nie jest zwykłą pralnią, ale nowoczesną platformą usług, gdzie każdy znajdzie fachową pomoc i doradztwo w zakresie usuwania plam i konserwacji odzieży, a wszyscy klienci objęci są programem lojalnościowym.

Leave a Reply

Required fields are marked *